ساخت سونا و جکوزی + هزینه ساخت

۵
(۱)

برای خواندن این مطلب روی لینک زیر کلیک کنید.

ساخت سونا

سونا بخار

سونا خشک

سونا بخار از اونجایی کع از نامش مشخص هست  ، یک سالن بخارهست ، که اندازه های مختلف دارد ،در اینجا سعی میکنیم طرز ساخت یک سونای بخار خانگی را توضیح بدهیم .

سونا بخار های خانگی معمولا کوچک ساخته میشود بیشتر ویلاها ابعاد ۳در ۱/۵ و بیشتر خانه ها ۲در ۱/۵  به خاطر سریع گرم شدن در نظر میگیرنددیوار سونا موقع ساخته شدن باید کاملا ایزوله بشود تا از نفوذ گرما و سرما جلوگیری بکند.

ایزولاسیون دیوار باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی تولید شده در سونا بخار میشود.

بعد از ساخت بدنه سونا بخار ،باید لوله کشی اب و فاضلاب و برقکاری انجام بشود برای نظافت و زیبایی سونا بخار را   باید کاشیکاری کرد
در بعضی جاها قسمتی از سونا بخار را که رو به استخر هست، شیشه سکوریت میزنند.
     بعد از اتمام تمام کارای سونا بخار و ساخت نشیمنگاه برای نشستن که معمولا به ارتفاع ۵۰ و عرض ۴۰ ساخته میشود ، نوبت به نصب دیگ سونا بخار میرسد .
    دستگاه دیگ سونا بخار جدید خیلژ بزرگ نیست ،بیشتر مولدهای بخار به اندازه کیس کامپیوتر میباشد.که از یک طرف ورودی اب و از یک طرف خروجی بخار و یک طرف هم خروجی اب اضافی دارد.
   ظرفیت دستگاه سونا بخار معمولا از ۴/۵ کیلوات شروع میشه به بالا .معمولا ۴/۵ کیلو وات ها تک فاز و بقیه  سه فاز میباشد .
   برای اینکه یک دستگاه خیلی خوب و مقرون به صرفه داشته باشید حتما موقع خرید دستگاه ابعاد سالن در نظر گرفته بشود برای اینکار حتما با شرکت سازنده دستگاه جهت راهنمایی هاهنگی لازم را موقع خرید داشته باشید

 

 

 

 

محوطه سازی و ساخت فضای سبز برای باغ و ویلا

لطفا از طریق ستاره به این مطلب امتیاز بدید.

متوسط امتیازات: ۵ / ۵. تعداد امتیازات: ۱

تاحالا کسی امتیازی نداده شما اولین باشید!

فهرست